Ізраїль скасовує візи для України

Уряд Ізраїлю одноголосно проголосував за зміни в законі, який вимагав від громадян країн колишнього СРСР отримання візи для відвідин Ізраїлю.

В середу, 29 серпня, уряд Ізраїлю одноголосно проголосував за зміни в законі, який вимагав від громадян країн колишнього Радянського Союзу обов'язкового отримання візи для відвідин Ізраїлю.

МЗС Ізраїлю вже одержав вказівку готувати угоду з Україною про взаємну відміну віз.

Ізраїль
gazeta.lviv.ua
Ізраль чекає на приплив туристів з країн колишнього СРСР
Міністр туризму Ізраїлю Іцхак Ароновіч, коментуючи рішення комісії, назвав ухвалене рішення "революційним". "Туризм в Ізраїлі знаходиться на порозі нової ери", заявив він.

Ароновіч чекає, що без бюрократичних процедур більше 300 000 туристів в рік з країн колишнього Союзу зможуть приїжджати до Ізраїлю.

За даними міністерства туризму Ізраїлю, кожні 100 000 туристів, що приїжджають до Ізраїлю, дозволяють створити 4000 робочих місць і приносять більше 100 мільйонів доларів прибутку.

За версією газети "Комерсант", "рішення було ухвалене не тільки з економічних міркувань, але і у зв'язку з можливими достроковими парламентськими виборами в Ізраїлі".

"Добившися безвізового обміну з Росією і СНД, партія "Наш дім Ізраїль", значне число виборців якої складають вихідці з колишнього СРСР, сподівається привернути додаткові голоси", мовиться в статті.

Раніше повідомлялося про те, що ізраїльська міжміністерська комісія схвалила пропозицію про відміну візового режиму для туристів з Росії і доручила МЗС Ізраїлю почати переговори з російською стороною для підготовки відповідної угоди.

ВідеоСвята земля - в’їзд вільний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: