Ізраїль так і не знашов у себе Лозінського

В Генпрокуратурі припускають, що чутки про перебування Лозінського в Ізраїлі розповсюдили спеціально для того, щоб заплутати слідство.

В Ізраїлі не було виявлено слідів екс-народного депутата Віктора Лозінського, якого звинувачують у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

За інформацією джерел у слідчо-оперативній групі, що займається справою Лозінського, про це Міжнародний відділ генпрокуратури Ізраїлю офіційно повідомив Генпрокуратуру України.

"Первинна перевірка показала, що Лозінський не перетинав кордон і не в'їжджав на територію держави ні за своїми документами, ні за паспортом на ім'я Віталія Фаршака, дані про якого надала українська сторона", - йдеться у листі за підписом помічника генпрокурора Ізраїлю.

Таким чином, чутки про перебування в Ізраїлі розшукуваного екс-депутата не підтвердилися.

У ГПУ допускають, що хибну інформацію про перебування Лозінського в Ізраїлі могли навмисно "злити" в ЗМІ, щоб відстежити реакцію слідства, спрямувавши його в хибному напрямку. В той же час, джерело у прокуратурі не виключає, що Лозінський або схожа на нього людина таки можуть бути в Ізраїлі.

"У листі з Ізраїлю міститься прохання вислати копії протоколів допитів Лозінського, свідчень його та інших фігурантів кримінальної справи", - розповів представники слідчо-оперативної групи.

"Це виглядає дивно: якщо Лозінського в Ізраїлі немає, навіщо їм знати, про що він говорив українським слідчим, що розповідали інші учасники полювання, яке закінчилася загибеллю Олійника?.. Можливо, Лозінський чи схожа на нього людина все ж таки там?", - відзначив він.

Нові чутки про перебування Лозінського в Німеччині, країнах Балтії, а також на чужій елітній дачі в Конча-Заспі під Києвом джерело в ГПУ вважає малопереконливими: "У тій же Кончі його обов'язково б хтось помітив і шепнув кому слід".

Неефективність же розшуку СБУ він пояснює тим, що "Лозінський – не шпигун, не супердиверсант, а звичайний кримінальник, і такими типажами зазвичай займається міліція, але не спецслужба".

Нагадаємо, екс-депутата ВР від БЮТ Віктора Лозінського звинувачують у тому, що він разом із колишніми прокурором і начальником міліції Голованівського району Кіровоградської області вбили місцевого селянина Валерія Олійника.

Двох інших підозрюваних було затримано. В той же час, сам Лозінський зник після того, як на початку липня ВР позбавила його депутатського мандату.

Невдовзі після зникнення з'явилися чутки про те, що скандальний екс-депутат втік в Ізраїль. Але правоохоронці цієї країни його так і не знайшли.

Читайте також:

ГПУ припускає, що Лозінський в Україні: його ховають друзі-депутати

ГПУ: депутат Лозінський навмисно убив людину

Ворожки: Лозінський втік до Німеччини

Лозінський замінив на Кіровоградщині тризуб на серп і молот

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: