Ізраїль відклав обговорення безвізового режиму з Україною

Ізраїльський уряд не зміг дійти згоди щодо процедури скасування візового режиму - поступового або повного.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу знов відклав обговорення в уряді питання про скасування візового режиму між Україною і Ізраїлем.

Голосування було відкладене, оскільки міністри від ультрарелігійної партії ШАС та ліберальної "Наш дім Ізраїль" не змогли дійти до згоди щодо пропозиції, яку потрібно винести на голосування.

Згідно з пропозицією НДІ, мова піде про повне скасування віз, а ШАС пропонує введення поступової процедури скасування.

Міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков представив статистичні дані, відповідно до яких, не зважаючи на докладені міністерством туризму зусилля, в 2009 році Ізраїль відвідали всього 75 тисяч гостей з України.

Він також нагадав, що в результаті скасування віз з Росією, кількість туристів, що прибувають до Ізраїлю з цієї країни, збільшилося більше ніж удвічі, склавши в 2009 році 402 тисячі людей (для порівняння - 193,5 тисячі в 2007 році).

На засіданні не був присутній міністр юстиції, через що деякі міністри попросили відкласти голосування, оскільки в уряду є деякі питання до Мін’юсту щодо візового режиму з Україною.

Нагадаємо, що скасування візового режиму з Україною просувають міністерство закордонних справ і міністерство туризму. Водночас проти цієї ініціативи виступають МВС і міністерство юстиції через високий рівень злочинності в Україні. Також відомства називали Україну центром торгівлі людьми.

Читайте також:

Глава МВС Ізраїлю назвав Україну джерелом повій

Ізраїль гальмує безвізовий режим з Україною

Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: