Ізраїль закриває своє представництво в Києві

Туристичне представництво Ізраїлю буде закрите з 1 липня. Причиною є криза, яка викликала зменшення кількості туристів.

Міністерство туризму Ізраїлю закриває своє представництво в Києві у зв'язку з різким зниженням кількості українських туристів.

Представник міністерства туризму Ізраїлю в Україні Ольга Савєнкова повідомила про рішення з 1 липня закрити представництво в Україні.

Як пояснила Савєнкова, це пов'язано з економічною кризою, а отже, зі скороченням числа українських туристів до Ізраїлю.

"Якщо в січні 2008 року до Ізраїлю прибуло 12 тис. українських туристів, то в січні цього року - тільки 3 тис. За наслідками першого півріччя число українських туристів скоротилося на 50% в порівнянні з минулим роком. Україна виглядає досить непривабливо в економічному плані", - розповіла вона.

Як повідомлялося, влада Ізраїлю передумала запроваджувати безвізовий режим з Україною. Після скасування візових вимог для громадян Росії у вересні 2008 року, влада Ізраїлю обіцяла, що наступною стане Україна.

Між ізраїльськими та українськими дипломатами відбулося кілька раундів переговорів, де сторони одностайно звітували про прогрес та серйозність намірів.

Проте у зв’язку з кризою, як повідомив міністр туризму Ізраїлю Стас Місежніков, у Єрусалимі засумнівалися у платоспроможності українських туристів й тепер переглядають саму доцільність ініціативи.

Читайте також:

ЄС полегшив іноземцям умови прийому на роботу

Ізраїль передумав відміняти візи для України

Європа назвала умову полегшення візового режиму з Україною

МЗС добиватиметься скасування плати за візи для українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: