Ізраїльські дипломати заперечують, що продавали VIP-авто українським політикам

Ізраїльське посольство не має в своєму розпорядженні будь-якої інформації про ввезення своїми співробітниками в Україну VIP-автомобілів за сірими схемами.

Правоохоронні органи не підтвердили інформацію про причетність співробітників посольства Ізраїлю до незаконного ввезення в Україну автомобілів класу "люкс". Про це повідомила прес-служба ізраїльського посольства.

"Посольство, яке звернулося до українських правоохоронних органів з відповідним запитом, не отримало підтвердження даної інформації", - йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що посольство не має в своєму розпорядженні будь-якої інформації про інцидент, а троє дипломатів, чиї імена згадуються у зв'язку з підозрами в незаконному ввезенні, в різні терміни вже завершили свою службу в дипломатичному представництві.

Як відомо, раніше ЗМІ з посиланням на Головне управління з боротьби з організованою злочинністю МВС повідомляли, що дипломати ізраїльського посольства незаконно ввезли в країну і продали дорогі автомобілі сумарною вартістю майже 3 мільйони доларів.

Покупцями машин класу "люкс", які ввозилися в країну за "сірими" схемами без сплати податків, виступили відомі українські можновладці і члени їхніх сімей, серед яких відомий бізнесмен Віталій Гайдук та донька віце-прем’єр-міністра Сергія Тігіпка.

Читайте також:

Українські політики накупили незаконно ввезених VIP-іномарок на 3 млн доларів

Луценко розказав, які авто дарували міліції при ньому і дорікнув Могильову за Cadillac

Автопарк українських високопосадовців коштує понад 5 млн доларів

Мін’юсту не вдасться повернути "Мерседес" за мільйон автодилеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: