Кабмін без аукціону віддав регіоналу Звягільському 9 родовищ нафти і газу

Шахті ім. Засядька буде видано строком на 20 років спецдозволи на геологічне вивчення з промислово-дослідною розробкою, з подальшим видобуванням нафти і газу на 9 родовищах.

Кабінет Міністрів дозволив Міністерству екології та природних ресурсів надати донецькій шахті імені Засядька, яка контролюється депутатом Верховної ради від Партії регіонів Юхимом Звягільським, спеціальні дозволи на геологічне вивчення 9 нафтогазоносних площ без проведення аукціонів.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну від 22 грудня.

Шахті ім. Засядька буде видано строком на 20 років спецдозволи на геологічне вивчення, зокрема з промислово-дослідною розробкою, з подальшим видобуванням нафти і газу наступних площ: Володарська, Нижньортищівська (обидві - Харківська область), Сиротинська, Сербська, Закутна, Золотарівська, Північнолобачевська (всі - Луганська область), Ямпільська (Донецька область), Західнодеркульська (Луганська область).

У розпорядженні сказано, що спецдозволи буде видано на підставі підпункту 15 пункту 8 постанови Кабміну № 596 від 23 червня 2010 року, яким затверджується порядок надання дозволів на користування надрами у 2010 році. Згідно з цим підпунктом, уряд може прийняти рішення про видачу ліцензії без проведення торгів без будь-яких умов.

Спецдозволи безпосередньо видає Мінприроди.

Нагадаємо, раніше Фонд державного майна вирішив продати шахту ім. Засядька. Так, наказом від 9 листопада фонд включив орендне підприємство "Шахта ім. Засядька" до переліку об'єктів груп В і Г, які підлягають підготовці до продажу в 2010 році за участю фонду.

Шахту ім. Засядька введено в експлуатацію в 1958 році. Промислові запаси вугілля станом на 1999 рік становлять 97,4 млн тонн.

Читайте також:

Фонд держмайна продасть шахту ім. Засядька

На шахті в Донецькій області загинув гірник

Усі шахти України віддадуть у приватні руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: