Кабмін через коронавірус запровадив у Києві та двох областях надзвичайну ситуацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Надзвичайний стан також оголошено у двох областях.

У Києві та Івано-Франківській області, вслід за Дніпропетровською областю, уряд запровадив режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу COVID-19.

Про це у своєму Telegram-каналі 20 березня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Відповідні рішення раніше ухвалили регіональні комісії з питань ТЕБ і НС у зв’язку з фіксуванням випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Прем'єр наголосив, що жодних нових обмежень наразі не передбачається, а режим ЧС покликаний мобілізувати зусилля для боротьби з поширенням COVID-19.

Крім того, керівникам відповідних адміністрацій доручено забезпечити координацію заходів для запобігання поширенню на території областей COVID-19. Вони також повинні щодня звітувати МОЗу про ситуацію з хворобою.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції