Кабмін до кінця року обіцяє підготувати стратегію по боротьбі з корупцією

Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Андрій Богдан заявив про плани Кабміну до 2010 року розробити національну стратегію боротьби з корупцією.

Кабінет міністрів планує до кінця 2010 року розробити національну стратегію боротьби з корупцією.

Про це повідомив заступник міністра Кабінету міністрів, урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Андрій Богдан.

"До кінця року буде розроблена національна стратегія, в якій будуть застосовані і міжнародний досвід, і розробки українських фахівців, юристів. Спільними зусиллями, я сподіваюся, ми якщо не викорінимо це зло, то вийдемо хоча б у розряд країн, в яких корупція на дуже низькому рівні ", - сказав Богдан.

Він також додав, що пакет законопроектів про внесення змін до антикорупційного законодавства, які вже прийняті Верховною радою в першому читанні, з урахуванням пропозицій фахівців будуть прийняті у вересні-жовтні 2010 року.

Нагадаємо, боротьба з корупцією була одним з головних пунктів у передвиборній програмі Віктора Януковича. 2 липня президент закликав компетентні органи боротися з проявами корупції в органах податкової служби.

Читайте також:

ЄС відмовився вкладати гроші в Україну через корупцію

СБУ порушила понад 500 справ за розкрадання бюджету

Майже 70% українців хоча б раз давали хабарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: