Кабмін додатково виділив ще мільярд на первинну медицину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Понад 65% українців підписали декларації з лікарями.

Кабінет міністрів України перерозподілив додатково мільярд для медзакладів, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні уряду 12 червня 2019 року.

Додаткові кошти направлені на оплату послуг первинної медичної допомоги. Своєю чергою в Міністерстві охорони здоров'я звітують, що медична реформа розвивається і кількість пацієнтів, які підписали декларації з лікарями збільшується.

На середину червня укладено більше 27,8 млн декларацій, що складає 65% від загальної кількості населення.

"Під час формування бюджету на первинну ланку на 2019 рік прогнозувалося, що така кількість декларацій буде на кінець року. Аби підтримати такий високий темп трансформації на первинці та закріпити ті позитивні зміни, які вже відчули лікарі та пацієнти, виникла потреба в перерозподілі коштів", -  говорить заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Уряд направив додатково 1 млрд грн на медзаклади, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри Кабінет...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Середа, 12 червня 2019 р.

Нагадаємо, протягом року у всій країні, у поліклініках та сімейних амбулаторіях, висять таблички, які агітують, - підписуйте декларації зі своїми сімейними лікарями. Кампанія з вибору лікаря, що розпочалася рік тому, досі триває.

ВідеоНацслужба здоров'я скасувала 10 тисяч декларацій із сімейними лікарями в одній амбулаторії

Після перевірки Ірпінського центру первинної допомоги виявилося, що угоди не підписані пацієнтами: однаковий підпис стояв на кількох договорах, а одна родина виявила, що декларація підписана без їхнього відома з лікарем, якого вони не знають. В амбулаторії переконують - це технічні збої. Однак Національна поліція має визначити, чи не було шахрайства або підробки документів із боку лікарів.    

Нацслужба здоров'я скасувала 10 тисяч декларацій із сімейними лікарями в одній амбулаторії

Залиште свій коментар

Вибір редакції