Кабмін доплатить всім Героям по 10 тисяч гривень

Розмір цієї надбавки не переглядався 7 років і на сьогодні вона становила 158 грн.

Кабінет міністрів України встановив доплату в розмірі 10 тисяч гривень до надбавки, яка встановлюється до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Як повідомили в Управлінні по зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів, відповідну постанову уряд ухвалив сьогодні.

Згідно з документом, дану надбавку з 1 грудня 2009 року отримуватимуть Герої України, Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського Союзу, повні кавалери ордена Трудової Слави, повні кавалери ордена Слави, особи, нагороджені чотирма і більше медалями "За відвагу".

Розмір цієї надбавки не переглядався 7 років і на сьогодні вона становила 158 грн.

Нагадаємо, прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко на засіданні "круглого столу" з питань соціального захисту працівників і ветеранів вугільної промисловості стверджувала, що не тільки запровадить з 1 грудня доплати до пенсій осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а й що при виплатах буде застосований диференційований підхід до Героїв України.

"У нас там є багато чиновників, ви знаєте, Героїв України, які одержують кон`юнктурно, номенклатурно іноді такі високі нагороди. Боляче іноді дивитися на це, але так вже воно повелося... Так у них середня зарплата разів у десять більша, ніж у вас, і вони автоматично відсікаються від таких доплат героям, будуть справжні герої отримувати доплати, й справжні герої одержуватимуть підтримку держави, а не ті, які тут поприходили, – то міністрам вручають, які без року тиждень працюють, іноді й галузь до ладу не знають, то ще якимсь номенклатурним працівникам, таким як Юра Бойко – пограбував через "РосУкрЕнерго" всю країну, йому героя. Нормально, тримайся далі в такому ж руслі. Будемо тут сепарувати ситуацію", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, за даними Пенсійного фонду, закон про підвищення соцстандартів "ощасливить" 6 мільйонів пенсіонерів надбавкою у 60 копійок.

Прийнятий закон про підвищення соцстандартів фактично не збільшує пенсії більшості пенсіонерів. Про це на прес-конференції 27 листопада заявив голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний.

Читайте також:

Пенсії простих українців виростуть на 60 копійок, чиновників – на 1000 гривень

Янукович зірвав голос, розповідаючи про підвищення зарплат

Ющенко погодився виділити 817 мільйонів на підвищення пенсій

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: