Кабмін доручив боротися з наркоманією Колеснікову

Замість міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова відтепер відповідатиме за боротьбу з наркоманією віце-прем’єр Борис Колесніков.

Кабмін призначив головою Національної координаційної ради з боротьби з наркоманією віце-прем'єр-міністра із силових питань Бориса Колеснікова замість міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Про це сказано в постанові Кабміну від 10 листопада.

Крім того, Кабмін призначив заступниками голови координаційної ради Могильова й голови Державного комітету з контролю за наркотиками Володимира Тимошенка замість міністра охорони здоров'я Зіновія Митника.

Організовуватиме роботу Національної координаційної ради буде новостворена робоча група. Склад робочої групи затверджує голова ради.

Також Кабмін виключив з постанови пункт, який визначає, що матеріально-технічне забезпечення Національної координаційної ради здійснюється Секретаріатом Кабміну.

Зазначимо, Національна координаційна рада з боротьби з наркоманією була створена 13 травня 1993 року.

Нагадаємо, за даними МВС, в 2010 році в Україні зростання тяжких злочинів становило 40% у порівнянні з минулим роком, при цьому кожен сьомий злочин здійснюється на ґрунті наркотиків.

За даними незалежних експертів, кількість наркозалежних в Україні становить до 2 мільйонів осіб, що в 10 разів перевищує офіційні дані. Щорічно кількість наркоманів у країні зростає на 8%.

Читайте також:

Рівень наркотизації України - найвищий у Європі

В адміністрації Януковича розповіли, де найлегше купити наркотики

ООН: криза спричинить ріст наркоманії в Україні

Лікарі: батьки останніми помічають, що їхня дитина - наркоман

Москаль розповів про ціни на наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: