Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін дозволив ввозити наркотики та ядерні матеріали через аеропорт "Вінниця"

Рішення було прийнято для зменшення витрат.

Кабмін дозволив переміщувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори через міжнародний аеропорт "Вінниця".

Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

"Пункт пропуску для повітряного сполучення, розташований на території міжнародного аеропорту "Вінниця", включено до переліку пунктів пропуску через державний кордон, через які дозволяється переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та через які здійснюється переміщення товарів військового призначення та ядерних матеріалів", - йдеться у постанові.

Як зазначається, зміни були ухвалені для зменшення логістичних витрат при постачанні товарів, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил України.

Нагадаємо, з 2017 року у "Міжнародний аеропорт "Львів" розпочнуть польоти 5 іноземних авіакомпаній, у тому числі найбільший лоукостер Європи Ryanair.

Також на український ринок може повернутися авіакомпанія Wizz Air. Про таке бажання лоукосту повідомив в Facebook екс-міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. За його словами, Wizz Air заявив про бажання повернутися в Україну, тому що "відбувається стабілізація".

Залиште свій коментар

Вибір редакції