Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін пропонує запровадити санкції проти російських видавництв

Уряд ухвалив звернення до РНБО.

У Кабінеті Міністрів України ухвалили звернення до Ради національної безпеки і оборони України щодо запровадження персональних санкцій проти російських видавництв.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

Віце-прем'єр зазначив, що Уряд звернувся до РНБО, аби запровадити обмеження для видавництв, в книгах яких містяться сепаратистські заклики.

"Уряд ухвалив рішення про звернення до РНБО щодо запровадження персональних економічних санкцій проти російських видавництв, які є лідерами у продукуванні та поширенні книг, що містять прямі заклики до порушення територіальної цілісності України та знищення Української Держави", - написав Кириленко.

Нагадаємо, що Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб розробило пропозиції щодо санкцій проти компаній, пов’язаних з виробництвом та реалізацією хімічної продукції з тимчасово окупованого Криму

ВідеоСША запровадили персональні санкції проти росіян, пов'язаних із військовою галуззю та розвідкою

У переліку зокрема компанія "Вагнер", бійці якої воюють на Сході України та Сирії. Друг Путіна, ресторатор Євген Пригожин, якого вважають головним спонсором цього угруповання. А ще - фірма, офіційна назва якої "Агентство інтернет-досліджень", а неофіційна - "Фабрика тролів". 

США запровадили персональні санкції проти росіян, пов'язаних із військовою галуззю та розвідкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції