Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін хоче змінити графік роботи в компаніях та на підприємствах задля зменшення скупчення людей

Кабмін хоче змінити графік роботи в компаніях та на підприємствах задля зменшення скупчення людей

Години початку роботи будуть розтягнуті до 10 ранку і пізніших годин.

В Україні уряд пропонує змінити графік початку роботи в окремих сферах і галузях. Це потрібно для того, щоб розвантажити транспорт в години пік у рамках карантину задля недопущення стрімкого поширення нового коронавірусу COVID-19.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 17 червня. 

"Це робиться, щоб розтягнути в часі години пік, коли маса людей в один час рухається на роботу і завантажує громадський транспорт. Таким шляхом рухалися деякі країни Європи, в Україні також години початку роботи тепер будуть розтягнуті від 8 до 10 ранку і пізніших годин", - пояснив Шмигаль.

Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко опублікував подробиці проєкту Кабміну на своєму Telegram-каналі

Під час карантину уряд рекомендує починати робочий день в органах влади та держкомпаніях в період від 8:00 до 10:00. Також рекомендується забезпечувати "дистанційний пункт роботи" і/або гнучкий режим робочого часу. Останній передбачає фіксований час, впродовж якого працівник має бути присутнім на робочому місці і змінний час, протягом якого він на власний розсуд визначає періоди роботи в межах встановленої норми тривалості робочого часу. 

Крім цього, пропонується починати робочий день в компаніях в різний час. Це доручено розробити обласним, районним держадміністраціям спільно з органами місцевого самоуправління і суб'єктами господарювання. 

Графік і маршрути руху громадського транспорту планують скорегувати згідно з новим графіком роботи підприємств. Проект протягом доби мають доопрацювати через необхідність уточнення графіка початку роботи підприємств. 

Нагадаємо, Кабмін ухвалив рішення подовжити карантин в Україні. Адаптивний карантин триватиме до 31 липня

Залиште свій коментар

Вибір редакції