Кабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

У Секретаріаті президента повідомили, що додаткове фінансування "Артеку" буде надане лише за рахунок СП.

Кабмін і Верховна рада відмовилися виділити частину грошей зі своїх витрат на Артек.

Про це під час брифінгу повідомив перший заступник глави Секретаріату президента України, представник президента в Кабінеті міністрів Олександр Шлапак.

Минулого тижня Віктор Ющенко підписав закон "Про внесення зміни в Закон України Про Державний бюджет на 2009 рік", який передбачає збільшення фінансування міжнародного дитячого центру "Артек", і закон "Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку зі світовою фінансовою кризою".

Шлапак зазначив, що спочатку планувалося, що додаткові 60 мільйонів гривень будуть направлено до "Артеку" за рахунок скорочення витрат на функціонування президента, Кабінету міністрів і Верховної ради, але у результаті скоротили витрати президента, а інші необхідні кошти переклали на дефіцит бюджету.

Також Шлапак пояснив, що президент застосував право вето до закону про підтримку "Артеку", бо у ньому не врахували 2,8 гектарів землі. Олександр Шлапак зазначив, що це вето жодним чином не заблокувало діяльність цих дитячих центрів. "Президент не міг не відзначити, що в Законі при визначенні розміру земельних ділянок, які надані в постійне користування дитячому центру "Артек" і належать до земель державної власності і не підлягають відчуженню, не врахована земельна ділянка розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату Аю-Даґ", - підкреслив Шлапак. За словами Шлапака, це дозволить зберегти цю земельну ділянку в державній власності.

В той же час 23 лютого в центрі після тривалої перерви відбувся заїзд дітей, таким чином фактично почалася перша зміна під назвою "Моя країна - Україна".

Читайте також:

В "Артеці" розпочалася перша зміна

"Артек" отримав "рекордне фінансування"

Томенко вважає вето президента щодо "Артека" неадекватним

ВідеоКабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: