Кабмін ліквідував Держекоінспекцію та створить нову службу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уряд планує створити Державну природоохоронну службу.

Кабінет міністрів України ліквідував Державну екологічну інспекцію, а замість неї створить Державну природоохоронну службу.

Про це 14 серпня повідомила пресслужба Міністерства екології та природних ресурсів, 

Міністр екології Остап Семерак вважає, що реформа структури вже назріла давно. 

"Реформа цієї структури назріла давно, але вона не є такою простою як видається на перший погляд. Адже важливо не лише змінити назву, але у першу чергу залучити до роботи людей, які справді вболівають за довкілля та надати їм необхідне матеріально-технічне оснащення, щоб люди мали змогу належно і в повному обсязі виконувати свої посадові обов’язки, а не боротися з мораторіями на перевірку бізнесу", – зазначив він.

Структурою нової Державної природоохоронної служби передбачено створення міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального і Південно-Східного) і повну ліквідацію 23 територіальних підрозділів Держекоінспекції.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів постановив ліквідувати одразу кілька офісів і департаментів -  Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Департамент з питань стратегічного планування та координації державної політики, Департамент з питань державного управління, Департамент з питань регіональної політики, Департамент забезпечення документообігу та контролю.

ВідеоКабмін планує знизити вартість електроенергії для промисловості

Після початку роботи нового ринку електроенергії великі підприємства почали скаржитись на 25% здорожчання електрики. Металурги та працівники феросплавних заводів вийшли з акціями протесту. Різке подорожчання електроенергії загрожувало зупинкою великих підприємств.  

Кабмін планує знизити вартість електроенергії для промисловості

Залиште свій коментар

Вибір редакції