Кабмін ліквідує платні послуги при міністерствах

Микола Азаров повідомив, що Кабмін ліквідує підприємства, створені при міністерствах і відомствах, які надають платні послуги.

Кабінет міністрів має намір ліквідовувати підприємства, створені при міністерствах і відомствах, які надають платні послуги. Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну.

"Доручаю секретаріату Кабінету міністрів підготувати проект постанови Кабміну про ліквідацію таких підприємств, з механізмами ліквідації та термінами", - сказав Азаров.

При цьому він доручив міністру Кабінету міністрів Анатолію Толстоухову терміново організувати перевірку всіх міністерств, комітетів, відомств, регіональних адміністрацій для виявлення створених при них підприємств, що надають платні послуги.

Прем'єр доручив Толстоухову в тижневий термін подати йому перелік таких підприємств із зазначенням послуг, які вони надають.

Також прем'єр доручив Контрольно-ревізійному управлінню перевірити, як використовуються кошти, зібрані цими підприємствами.

Крім того, Азаров зобов'язав Толстоухова протягом двох тижнів доповісти про хід скасування міністерствами і відомствами зайвих дозвільних документів, підтримки підприємництва.

Читайте також:

Азаров пообіцяв влити в економіку 100 мільярдів

Азаров: Зміни Податкового кодексу більше торкнуться перекупників

Азаров дискредитував мера Одеси

ВідеоКабмін ліквідує платні послуги при міністерствах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: