Кабмін надасть більше самостійності регіонам

Уряд підтримує принципи максимальної самостійності регіонів і максимальної передачі їм усіх повноважень, які властиві місцевій владі.

Кабінет міністрів України має серйозний намір надати більшої самостійності регіонам України.

Про це прем`єр-міністр Микола Азаров 19 березня заявив під час зустрічі з адміністративно-господарським активом Донецької області, повідомили в Управлінні у зв’язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів.

За словами Азарова, уряд підтримує принципи максимальної самостійності регіонів і максимальної передачі їм усіх повноважень, які властиві місцевій владі. "Взагалі я думаю про те, щоб у бюджеті закласти норму - усі додаткові доходи, які область зібрала, залишати у розпорядженні області", - відзначив він.

Азаров підкреслив, що новий уряд виконуватиме усі раніше укладені з регіонами угоди, у тому числі й підписані попереднім урядом. "Багато чого було підписано до нас. Проте якщо ми прагнемо відновити довіру, ми повинні чітко виконувати зобов`язання, як би важко не було", - зазначив прем`єр-міністр.

У свою чергу голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк у ході зустрічі з адміністративно-господарським активом Донеччини нагадав про те, що Донецька область виграла судовий позов до уряду Юлії Тимошенко за невиконання підписаної між урядом і областю угоди про регіональний розвиток. "Ми розуміємо, що в умовах кризи угода повинна бути переглянута і, думаю, підемо на мирову угоду, якщо знайдемо взаєморозуміння", - відзначив голова облдержадміністрації.

Читайте також:

Перезавантаження влади завершиться наступного тижня

Кабмін обіцяє нові правила оподаткування з 2011 року

Азаров прибув до Донецька, щоб представити нового губернатора

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: