Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін надав новий перелік непідконтрольних Україні населених пунктів на Донбасі

До нього увійшли Травневе, Гладосово та навіть Новоолександрівка.

Кабмін затвердив оновлений перелік населених пунктів Донбасу, які наразі не контролює український уряд, повідомляють у прес-службі МВС.

"Кабінет міністрів України вніс зміни у додатки 1 і 2 до розпорядження від 7 листопада 2014 №1085 "Про затвердження переліку населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення", – йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що у оновленому переліку окрім непідконтрольних українському уряду населених пунктів також містяться Травневе, Гладосово та навіть Новоолександрівка, які за повідомленнями українських військовиків, перебувають під контролем України.

З повним переліком усіх населених пунктів можна ознайомитися на офіційному сайті відомства.

Нагадаємо, наприкінці січня повідомлялося про те, що українські військові взяли під свій контроль селище Новоолександрівка, що на Луганщині. Від 2015 року вона перебувала у сірій зоні. З протилежних боків її оточували військові ЗСУ та бойовики.

ВідеоУкраїнські військові взяли під свій контроль селище Новоолександрівка, що на Луганщині

Про це надвечір повідомило військове телебачення України. З 2015 року Новоолександрівка була селищем у сірій зоні - в межах її околиць - опорники ЗСУ з одного боку, противника - з іншого. Днями ж, українським військовим вдалось посунутись на кілька кілометрів вглиб і закріпитись на нових позиціях. Бійці кажуть - вони таким чином вирівняли лінію фронту.

Українські військові взяли під свій контроль селище Новоолександрівка, що на Луганщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції