Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін не подовжить період пільгового розмитнення "євроблях"

Уряд не подовжить пільговий період для розмитнення автомобілів з закордонною реєстрацію, так званих "євроблях".

Тим, хто сподівався на подовження пільгового періоду розмитнення автівок, ввезених з-за кордону, все ж таки доведеться вкластися у терміни, прописані в законі, оскільки уряд не подовжив пільгового періоду, зазначеного там. Про це сьогодні журналістам повідомив заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Заступник міністра наголосив, що і президент, і уряд, і профільний комітет одностайно ухвалили таке рішення. Високопосадовець заявив, що скористатися пільговим правом у терміни зможуть усі власники "євроблях".

"Стосовно подовження, то було прийняте рішення не подовжувати пільговий період. Уряд, і президент, і профільний комітет лишилися на тій позиції, яка була зафіксована у законі. Стосовно другого питання, на нашу думку, теж спостерігаючи за трендом, по кількості автомобілів і до тієї спроможності, яку на сьогоднішній день видають регіональні митниці, то усі бажаючі зможуть скористатися цим правом", - підкреслив Сергій Верланов.

Щодо долі тих, хто не встигне розмитнити авто у вказані законодавством терміни, для них передбачено два варіанти. Це «депортація», себто примусове вивезення, авто за межі України або продаж його на запчастини.

"Стосовно питання, що буде з тими, хто не скористається цим правом, то на сьогоднішній день ми бачимо дві опції. Це вивезення автомобілів за межі території України. Другий варіант – це фактично продаж цих автомобілів на запчастини", – сказав Верланов.

Нагадаємо, що пільговий період розмитнення євроблях добігає кінця уже цього тижня, 22 лютого. Таким чином, для розмитнення машини за піввартості зборів лишається доба. Водночас легалізувати "євробляху" можна буде ще до травня, але за повним тарифом. Далі копи почнуть штрафувати "євробляхерів" щоразу на десятки тисяч гривень. Усе це призводить до чуток про ріст цін на вторинному ринку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції