Кабмін переніс перехід на ринкові ціни за газ для населення

Дата публікації
Перегляди
6122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кабмін переніс перехід на ринкові ціни за газ для населення

Фото: Київенерго

Уряд вніс зміни до постанови.

Кабмін вніс зміни до постанови від 19 жовтня 2018 р. № 867 про "Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу".

Постанова уряду від 24 квітня 2020 р. № 303 оприлюднена на Урядовому порталі.

Документом подовжено покладення спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку природного газу після 1 травня 2020 року. Тепер "Нафтогаз України" зобов’язаний до 1 липня 2020 року постачати газ на умовах ПСО постачальникам природного газу для потреб побутових споживачів та релігійних організацій.

Також "Нафтогаз України" до 1 травня 2021 року постачатиме газ на умовах ПСО виробникам теплової енергії, які здійснюють виробництво теплової енергії для всіх категорій споживачів.

Раніше повідомлялося, що українці, які долучилися до програми "Газовий запас", від 20 квітня можуть звертатися до газопостачальних компаній для відшкодування різниці вартості газу

У квітні природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, подешевшав.

Оптова ціна блакитного палива знизилася до 2,9 гривень за тисячу кубічних метрів без урахування ПДВ. Це на 15% менше, ніж у березні, коли газ вартував 3,4 гривень за кубометр.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація