Кабмін перепише свої повноваження під Конституцію-96

Микола Азаров заявив, що Кабмін у понеділок розгляне зміни до закону про Кабмін, який, згідно з Конституцією, визначає роботу, повноваження, діяльність Кабінету міністрів України.

Кабінет міністрів у понеділок розгляне зміни до закону про Кабмін. Про це сказав прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

"Сьогодні уряд розгляне закон про Кабінет міністрів, який, згідно з Конституцією, визначає роботу, повноваження, діяльність Кабінету міністрів України", - сказав Азаров.

За словами прем'єра, даний законопроект буде розглянуто у зв'язку з рішенням Конституційного суду про скасування змін до Конституції, внесених у 2004 році.

Він упевнений, що цей закон, після його прийняття, дозволить зміцнити систему організації роботи виконавчої влади.

"За цим законопроектом уряд є найвищим органом у системі органів. Він відповідальний перед президентом України та підконтрольний і підзвітний Верховній раді", - зазначив Азаров.

При цьому уряд розраховує, що Рада в невідкладному порядку буде розглядати законопроекти, які регулюють діяльність органів влади у зв'язку зі скасуванням змін до Конституції 2004 року.

Нагадаємо, що 1 жовтня КС оприлюднив рішення про визнання неконституційним закону № 2222-IV "Про внесення змін до Конституції" від 8 грудня 2004 року.

Суд доручив органам державної влади невідкладно привести норми законодавства у відповідність з Конституцією редакції 1996 року.

Читайте також:

Янукович пообіцяв більше не міняти Конституцію без відома українців

Кількість депутатів у Раді може скоротитися до 300

Януковича попередили: через політреформу опозиція питиме з нього кров відрами

ВідеоКабмін перепише свої повноваження під Конституцію-96

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: