Кабмін підбив підсумки

Кабінет міністрів України зібрався в розширеному складі. Урядовці розглядають підсумки своєї роботи в першому півріччі 2007 року.

Віктор Янукович
Архів
Кабмін Віктора Януковича підбиває проміжні підсумки роботи.

Сьогодні, 1 серпня, відкрилося засідання Кабінету міністрів України, присвячене підбиттю підсумків роботи уряду в першому півріччі 2007 року.

Відкриваючи засідання, прем'єр-міністр Віктор Янукович заявив, що Кабмін виконав прийняту програму антикризових дій. 

Прем'єр також зазначив, що 4 серпня виповнюється рівно рік з того дня, як уряд почав працювати під його керівництвом. 

Засідання проходить в розширеному складі. Окрім представників уряду, присутні губернатори, представники інших державних структур і голова Верховної ради України п'ятого скликання Олександр Мороз. 

Згідно порядка денного роботи уряду, розміщеного на інтернет-порталі Кабінету міністрів, сьогодні на засіданні з доповіддю про підсумки соціально-економічного розвитку України в першому півріччі та першочергові завдання на друге півріччя виступить міністр економіки Анатолій Кінах.

Крім того, Кабмін розгляне скасування обмеження доступу до деяких актів Кабміну, виданих в 1991-2005 роках.

Уряд також розгляне питання про підписання протоколу з урядом Росії про правовий статус (право власності) окремих об'єктів, розміщених на території України й Росії. 

Також розглядатиметься питання про підписання меморандуму про співробітництво з Міжнародним енергетичним агентством.

Крім того, уряд має намір затвердити план заходів щодо виконання Комплексної програми затвердження України як транзитної держави до 2010 року й схвалити Концепцію загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами.

Очікується також, що Кабмін затвердить порядок залучення додаткових позабюджетних коштів для проведення конверсії радіочастотного ресурсу України в мережах радіочастот загального користування. 

Нагадаємо, що вчора, 31 липня, президент України Віктор Ющенко відмовився взяти участь у підсумковому засіданні Кабміну. 

Також вчора прозвучали заяви про те, що Секретаріат президента позитивно оцінює макроекономічні показники уряду, проте критикує Кабмін за соціальну політику в першрму півріччі 2007 року.

Секретаріат піддав критиці  приватизаційну політику Кабміну, назвавши її поверненням до практики так званої "замовленої приватизації". Також уряд був розкритикований за реагування тільки на потреби великого бізнесу й втрату контакту з малим і середнім бізнесом після ліквідації Ради підприємців при Кабміні.

За останніми повідомленнями, засідання Кабміну вже завершилося.

ВідеоУряд: здобутки - наші, помилки - ні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: