Кабмін почав масові кадрові перестановки у своїх структурах

Новий уряд випустив цілу низку постанов про звільнення одних людей та призначення інших на важливі посади.

Новий уряд почав широкомасштабні кадрові перестановки в керівництві ряду відомств.

Так, відповідно до розпорядження Кабміну № 371-р і 372-р від 10 березня, з посади начальника Державної екологічної інспекції звільняється Микола Костров, який обіймав цю посаду з січня 2008 року, а на його місце призначається Рінат Іванків.

Розпорядженнями № 392-395 уряд відправляє у відставку першого заступника міністра фінансів Ігоря Уманського (обіймав цю посаду з січня 2008) та заступників Валерія Альошина (з березня 2009), Миколи Полудьонного (з червня 2008) та Дениса Фудашкіна (з грудня 2007).

На їхнє місце розпорядженнями № 392-399 призначені відповідно Вадим Копилов, Тетяна Єфименко, Сергій Рибак та Юрій Шевченко.

Кабмін також ввів додаткову посаду першого заступника міністра вугільної промисловості і відновив на ній Олександра Францишко. Про це йдеться в розпорядженнях Кабміну № 374-р і 375-р від 10 березня. У лютому 2009 року Кабмін скоротив цю посаду і звільнив з неї Олександра Францишко, який працював на цій посаді з грудня 2009 .

Як відомо, зміни торкнулися і Пенсійного фонду. Розпорядженням Кабміну № 400 від 11 березня прийнято відставку голови правління ПФ Олексія Зарудного, який перебував на цій посаді з 2008 року.

Кабінет міністрів звільнив також Ярослава Ісакова з посади генерального директора Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, тимчасово поклавши обов'язки гендиректора на Сергія Зайчука. Про це йдеться в розпорядженнях Кабміну № № 379 і 380.

Ісаков обіймав посаду гендиректора Державної інноваційної фінансово-кредитної установи з березня 2009 року.

Кабмін також поновив на посаді заступника міністра Кабінету міністрів-начальника управління з питань діяльності органів юстиції та правоохоронних органів секретаріату уряду Сергія Чоботаря. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну № 401 від 11 березня. Чоботар, який займав цю посаду з червня 2008 року, був звільнений розпорядженням Кабміну № 332 від 2 березня.

Першим заступником голови Державного комітету рибного господарства призначений Андрій Юрченко, йдеться в розпорядженні № 378-р від 10 березня.

Раніше Кабмін призначив головою Держрибгоспу Григорія Ткаченко, який до нового призначення був першим заступником голови комітету, звільнивши з посади Миколу Шведенка.

Читайте також:

Азаров звільнив голів Пенсійного фонду і Держказначейства

Регіонали очолили енергетичний сектор

Мінфін спростував призначення Папієва головою Пенсійного фонду

Януковича назвали "янукучмою" через призначення в уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: