Кабмін подав у Раду нову версію пенсійної реформи

Уряд подав до парламенту нову версію законопроекту про пенсійну реформу.

Кабінет міністрів вніс до парламенту допрацьований та відредагований законопроект про пенсійну реформу, повідомив спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

"Кабінет міністрів продемонстрував блискучу реакцію: учора (31 травня) ми прийняли постанову про повернення на доопрацювання проекту закону про пенсійну реформу, і вчора увечері я його отримав і направив на розгляд у відповідні комітети", - сказав він.

За прогнозами спікера, Рада може почати розгляд відповідного проекту вже на наступному пленарному тижні - 14-17 червня.

Нагадаємо, учора Рада повернула Кабміну на доопрацювання законопроект про пенсійну реформу, яким, зокрема, пропонується збільшити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Як повідомлялося, регіонал Михайло Чечетов розповів деякі деталі стосовно нової редакції законопроекту.

Так, за його словами, ключовим нововведенням є трирічний перехідний період, протягом якого жінки зможуть самі вибирати, - виходити на пенсію в 55 років, чи вийти пізніше. При цьому за кожен перепрацьований рік людина отримуватиме істотну надбавку до пенсії.

Як відомо, реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні.

У березні Верховна рада відклала розгляд пенсійної реформи до початку квітня. Депутати вирішили доопрацювати законопроект, але ухвалити його в квітні так і не наважились.

Читайте також:

Рада знову відклала підвищення пенсійного віку

Україна за місяць виконає усі умови МВФ

Євросоюз може заморозити фіндопомогу Україні через проблеми з МВФ

Кабмін шукатиме альтернативу МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: