Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін подовжить контракт з главою "Нафтогазу" Коболєвим. Гройсман назвав нові умови

За словами прем'єра, вдалось домовитись з Наглядовою радою.

Кабмін збирається подовжити на рік контракт з чинним главою "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду.

За його словами, укладання нового контракту має передбачати дуже чіткі правила. По-перше, забезпечення відокремлення газотранспортної системи та її стратифікація за європейським законодавством, а також подовження транзиту від 1 січня 2020 року. По-друге, видобуток українського газу має становити не менше 18 млрд кубів на рік. Гройсман відзначив, що на сьогодні ця цифра - трохи більше 15 млрд. По-третє, скасування "захмарних заробітних плат" менеджменту компанії.

Як повідомив Гройсман, уряд провів перемовини з Наглядовою радою, і там погодились на ці нові умови.

"Сьогодні ми, уряд, ухвалимо рішення, провівши консультаційну роботу, про те, щоб подовжити контракт з чинним главою правління "Нафтогазу" на цих умовах", - заявив Гройсман. Він зазначив, що контракт передбачатиме щомісячну та щоквартальну звітність про досягнення цих цілей. Якщо вони не будуть виконані - це буде приводом для розірвання контракту. 

Раніше наглядова рада "Нафтогазу" рекомендувала Кабміну повторно призначити Коболєва головою правління компанії щонайменше на рік — до 2020 року. Як зазначалось у документі, рівень заробітної плати становитиме 50% від місячного посадового окладу, встановленого чинним контрактом. При цьому Коболєв, у разі поновлення на посаді, не отримуватиме щомісячні та квартальні премії.

До цього кабмін анонсував проведення відкритого конкурсу на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України". Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв заявляв, що наміри уряду призупинити контракт з правлінням компанії та переглянути заробітні плати "є нелогічним", і більше того - незаконним. Чинний контракт з Коболєвим спливає 22 березня.

ВідеоБажання Гройсмана зменшити зарплати керівництву "Нафтогазу" загрожує міжнародним скандалом

Глава уряду вирішив не подовжувати контракту з Андрієм Коболєвим, який очолював "Нафтогаз" останні 5 років. І вже оголосив новий конкурс на цю посаду. Одна з головних причин, як пояснив Гройсман - те, що чинний керівник "Нафтогазу" отримував учетверо вищу зарплату, ніж на аналогічній посаді в європейських країнах. Наглядова рада "Нафтогазу" не тільки не збирається міняти Коболєва, а навпаки - запропонувала Гройсману підняти йому виплати як мінімум до 10 мільйонів гривень щомісяця.

Бажання Гройсмана зменшити зарплати керівництву "Нафтогазу" загрожує міжнародним скандалом

Залиште свій коментар

Вибір редакції