Кабмін призначив держсекретарем Мінінфраструктури колишнього підлеглого втікача Каськіва

Кабмін призначив держсекретарем Мінінфраструктури колишнього підлеглого втікача Каськіва

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кабмін призначив держсекретарем Мінінфраструктури колишнього підлеглого втікача Каськіва

Facebook/Андрій Галущак

Призначеному Галущаку встановили випробувальний термін.

Кабмін призначив держсекретарем Мінінфраструктури чиновника Андрія Галущака. 

Про це написав на своїй сторінці у Facebook очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

"Вітаємо Андрія Галущака, вихідця з "Укрзалізниці", з призначенням на посаду державного секретаря Міністерства інфраструктури! Сподіваємось, глибока обізнаність новопризначеного керівника зі станом справ у компанії сприятиме її швидшому перетворенню на чемпіона національної економіки!" – зазначив Балчун.

Як відомо, Галущак обіймав в "Укрзалізниці" посаду начальника департаменту інвестиційної політики "Укрзалізниці".

До того ж він раніше працював із Владиславом Каськівим в Державному агентстві із інвестицій та очолював "Повітряний експрес", а також був заступником директора скандального національного проекту "LNG-термінал".

Зазначимо, що Галущака призначили на посаду держсекретаря з випробувальним терміном 3 місяці.

Нагадаємо, раніше глава  Мінфраструктури Володимир Омелян виступив проти призначення запропонованої кандидатури на посаду держсекретаря. Він також поставив ультиматум і наголосив, що не працюватиме із держсекретарем, якого йому обрали.

"Я не чіпляюся за жодні посади і працюю для країни тільки тоді, коли можу бути ефективним. Тому хтось із нас працювати в цьому міністерстві не буде", - пояснив міністр.

Нагадаємо, посада державного секретаря з'явилася в Україні в рамках реформи державної служби. Держсекретарі працюватимуть у кожному міністерстві. Вони мають керувати апаратом міністерства та розробляти механізми реалізації ініціатив міністра. 

Конкурс на посади держсекретарів у восьми міністерствах був оголошений Кабміном 11 жовтня 2016 року.

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби вже обрала держсекретарів для Міністерства інфраструктури (Андрія Галущака), МЕРТ (Олексія Перевезенцева), Мінкульту (Ростислава Карандєєва), Міністерства інформаційної політики (Артема Біденка), МВС (Олексія Тахтая), Міністерства енергетики та вугільної промисловості (Максима Немчинова).

Наступна публікація