Кабмін проведе позачергове засідання

У четвер уряд проведе засідання щодо відновлювальних джерел енергії та енергозберігаючих технологій.

Завтра, 12 лютого, відбудеться позачергове засідання уряду з питань інвестицій – відновлювальні джерела енергії та енергозберігаючі технології. Як повідомили у Секретаріату Кабміну, місце проведення засідання змінено і відбудеться у приміщенні Кабміну, раніше анонсувалося, що його проведуть у будинку "Укртелекому".

Раніше у середу появилася інформація про продаж "Укртелекома", проте виконуючий обов’язки голови ФДМУ Дмитро Парфененко заявив, що жодних рішень щодо приватизації "Укртелекому" ані Кабінет міністрів, ані Фонд держмайна України останнім часом не ухвалювали.

Щодо стартової ціни Парфененко зазначив, що "у ЗМІ фігурують різні цифри, поки що жодних розрахунків у ФДМУ немає. Ті цифри, які фігурують у ЗМІ, стосуються минулого року, і на сьогодні вони втратили свою силу".

Як повідомлялося, 4 лютого міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський заявив, що уряд планує в березні провести приватизацію “Укртелекому”. Він зазначив, що продаж цього об`єкту сьогодні реальний і можливий, і стартова ціна підприємства може становити 25 млрд. грн.

9 лютого в.о. голови Фонду держмайна Дмитро Парфененко, повідомив, що, за попередньою оцінкою Фонду держмайна, вартість планованого до продажу 67,79% пакету акцій ВАТ “Укртелеком” становить 7,5 млрд. грн.

Крім того, як повідомляє офіційне видання ФДМУ "Відомості приватизації", Фонд держмайна України планує в березні цього року виставити на приватизаційний конкурс з елементами аукціону 67,79% акцій ВАТ "Укртелеком", йдеться у відповідному наказі Фонду держмайна №101 від 2 лютого цього року.

Читайте також:

Тимошенко віддала "Укртелеком" Вінському

"Укртелеком" виставлять на продаж за 25 млрд. гривень

Фонд держмайна шукає покупців на обленерго та "Укртелеком"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: