Кабмін закликав не боятися Росії

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко стверджує, що Україні в умовах кризи байдуже, звідки прийде інвестор.

Сергійі Тігіпко
УНІАН
Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко
Не треба боятися Росії як економічного партнера України. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

За його словами, зараз, незважаючи на те, що влада пішла на підвищення соціальних стандартів для населення, йдуть переговори з МВФ. "Переговори йдуть, і я впевнений, що програма з МВФ буде. Якщо уявити, що не буде кредиту МВФ, це не буде чимось екстраординарним. В тому числі можна буде йти на переговори з Росією. Україна піде на переговори з Росією як інвестором", - упевнений він.

При цьому, за словами Тігіпка, така ситуація буде набагато гірша, адже гроші МВФ – це гроші Світового банку, і вони набагато дешевше. "Але не треба в цьому випадку боятися, що це Росія чи не Росія. Росія запропонувала нам такі умови в авіапромі, і в ядерній енергетиці, які можуть бути нам дуже цікаві", - пояснив віце-прем’єр.

"На такі програм треба реагувати, і не боятися, чи то РФ чи ні, байдуже звідки прийде інвестор", - додав урядовець.

Відповідаючи на питання, чи збирається Тігіпко піти з уряду, він зазначив:  "Я не такий легкий хлопець, щоб трохи покрутитися тут і піти. Тут треба триматися і давати конкретний результат. Дам результат - піду, якщо ні - буду чекати і терпіти".

Читайте також:

Росія вважає, що Україна повинна зняти з порядку денного питання про вступ до НАТО

Росія поквапила Україну дати згоду на співпрацю

Росія вимагає офіційно запровадити в Україні двомовність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: