Кабмін схвалив програму вступу України до НАТО

Проект указу президента схвалено, і він буде поданий президентові України. Подробиць документа не повідомляють.

Кабінет міністрів схвалив проект Указу президента України "Про затвердження Річної національної програми на 2010 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору (НАТО)".

Про це повідомив сьогодні журналістам міністр Кабінету міністрів України Петро Крупко.

"Проект указу президента схвалено, і він буде поданий президентові України", - сказав Крупко.

Крупко не повідомив подробиць цього документа.

Як повідомлялося, в серпні Віктор Ющенко затвердив Річну національну програму на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Відповідний указ глави держави передбачає з метою забезпечення реалізації нового етапу співробітництва між Україною і Альянсом відповідно до рішень, прийнятих під час засідань Комісії Україна – НАТО 4 квітня 2008 року у Бухаресті та 3 грудня 2008 року у Брюсселі, створення належних умов для ефективного виконання пріоритетних завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України та підготовки України до набуття членства в цій організації.

Уряду було доручено розробити і затвердити у місячний строк план заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми, а також подати до 1 грудня цього року проект Річної національної програми на 2010 рік та в подальшому подавати проекти річних національних програм на наступні роки до 1 грудня року, що передує плановому.

Як відомо, у США вважають, що Україна повинна мати статус нейтральної держави, але не відмовлятися від співробітництва з Альянсом. Хоча це і створить напружені відносини з Росією.

Читайте також:

Ющенко затвердив програму вступу України до НАТО

Експерт: вступ України в НАТО зведе нову Берлінську стіну

Пентагон: процес вступу України в НАТО займе роки

Майбутньому президенту України радять не провокувати Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: