Кабмін схвалив скасування візового режиму з Ізраїлем

Уряд розраховує на завершення всіх процедур з приводу запровадження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем до осені поточного року.

Кабінет міністрів схвалив проект угоди з урядом Ізраїлю про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службовими паспортами України й Ізраїлю.

Про це журналістам повідомив перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій.

Відповідне розпорядження прийнято на засіданні в середу. "Кабмін затвердив проект угоди до підписання", - сказав Хандогій.

З його слів, цю угоду планується підписати найближчим часом, але поки ще дата підписання узгоджується. Хандогій зазначив, що угода набуває чинності після закінчення 90 днів після завершення всіх внутрішньодержавних процедур.

Нагадаємо, українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз вже восени. Міністерство закордонних справ України розраховує на завершення всіх процедур з приводу запровадження безвізового режиму між Україною та Ізраїлем до осені поточного року.

Як повідомлялося,  20 червня уряд Ізраїлю проголосував за скасування візового режиму з Україною. Голосування з даного питання багато разів переносили, і серед міністрів не було єдиної думки з приводу доцільності запровадження безвізового режиму. Проти скасування віз виступали міністри, що представляють релігійну ізраїльську партію ШАС.

Читайте також:

Верховна рада почала плідно співпрацювати з Ізраїлем

Українці зможуть відвідувати Ізраїль без віз восени

Ізраїль скасував візовий режим з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: