Кабмін скасував свою постанову по Євро-2012

Уряд скасував постанову, яка стосується фінансування Євро-2012, наблизивши момент подолання вето президента.

Кабінет міністрів скасував свою постанову від 22 липня 2009 р., що стосується фінансування Евро-2012.

Як повідомлялося раніше сьогодні голова фракції БЮТ Іван Кириленко під час засідання погоджувальної ради у Верховній Раді повідомив про те, що уряд проводить засідання, на якому дана постанова буде скасована. "Зараз в 13:00 почалося засідання уряду, і ми чекаємо в найближчі хвилини прийняття відповідного рішення щодо скасування постанови", - сказав він.

Скасування даної постанови стало головною умовою, висунутою напередодні Партією регіонів, - тільки після цього регіонали згодні віддати свої голоси за подолання вето Президента на закон про фінансування Євро-2012.

Відзначимо, що ранкова відмова ПР привела до того, що засідання парламенту, яке повинне було початися о 10:00, було перенесене на 14:00.

У свою чергу прем'єр-міністр Юлія Тимошенко раніше повідомила про досягнення домовленості в парламенті щодо подолання вето Президента України Віктора Ющенка на закон щодо фінансування Євро-2012.

Нагадаємо, раніше парламент прийняв закон про фінансування Євро-2012. Даний законодавчий акт передбачає, що НБУ в 2009 р. вносить до державного бюджету окрім позитивної різниці, що виникла в результаті перевищення кошторисних доходів над витратами Нацбанку за 2008 р., додаткову поквартальну оплату позитивної різниці, що виникла в результаті перевищення кошторисних доходів над витратами в поточному році, що приведе до збільшення платежів НБУ до державного бюджету на 9,8 млрд грн.

Проте цей закон був ветований Президентом 3 серпня ц.р. Крім того глава держави раніше повідомляв, що у разі подолання вето він звернеться з відповідним поданням до Конституційного суду.

Читайте також:

БЮТ і ПР домовилися про гроші та готові подолати вето Ющенка

Рада поки не змогла подолати вето Ющенка

Партія регіонів та БЮТ пересварились через гроші на Євро-2012

Ющенко ветував виділення 10 мільярдів на підготовку до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: