Кабмін телефонізує Україну

Кабінет міністрів має намір забезпечити фіксованим телефонним зв'язком все населення України до 2010 року.

Телефон
Кабмін сподівається уже до 2010 року телефонізувати всю Україну.
Кабінет міністрів має намір забезпечити фіксованим телефонним зв'язком все населення України до 2010 року. Про це повідомив на прес-конференції віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

З його слів, зараз в Україні більша частина сільського населення, населення гірських віддалених районів позбавлені фіксованого зв'язку. Зокрема, на 100 мешканців України припадає 26 стаціонарних телефонів, а в Західній Європі - 80 стаціонарних апаратів.

Зі слів Клюєва, у межах програми Кабміну заплановано покрити всю територію України до 2010 року. "...Кінець 2008 року - це буде покрито близько 65% території й кінець ... 2009 року буде покрито повністю всю територію України", - сказав Клюєв.

Кабмін також гарантує повну ліквідацію черг на встановлення стаціонарних телефонів. Зі слів Клюєва, на сьогодні 171 тис. чоловік з пільгового населення не має доступу до фіксованого зв'язку, а половина сільських шкіл не має доступу до мережі Інтернет.

У квітні-червні кількість абонентів фіксованого телефонного зв'язку збільшилася порівняно з 1 кварталом на 1,4%, або на 0,16 млн. до 11,78 млн.

Крім того, Кабінет міністрів має намір створити підрозділ при найбільшій телекомунікаційній компанії "Укртелеком", що займатиметься розвитком фіксованого зв'язку за технологією CDMA. "Ми створюємо окремий підрозділ при "Укртелекомі", - сказав Андрій Клюєв.

Зокрема, цей підрозділ буде займатися максимальним забезпеченням пільгової категорії населення фіксованим зв'язком за технологією CDMA.

Клюєв також зауважив, що, швидше за все, цей підрозділ у процесі приватизації "Укртелекому" залишиться у власності держави. "Коли буде розглядатися питання приватизації "Укртелекому", я думаю, що у зв'язку з тим, що саме цей підрозділ буде забезпечувати по максимуму повністю всю пільгову категорію населення, я думаю, що ми залишимо його в державній власності", - сказав Клюєв.

На розвиток в Україні фіксованого зв'язку стандарту CDMA до 2010 року Кабінет міністрів виділить 480 млн. гривень. Згідно з постановою кабміну, буде виділено кошти з державного бюджету на 2008-2009 роки по 240 млн. гривень відповідно.

ВідеоТелефонний прорив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: