Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін тиснув на суд у справі про корупцію голови Держаудиту - Центр протидії корупції

ЦПК оприлюднив лист від уряду про недоцільність відсторонення Гаврилової з посади.

Напередодні розгляду справи про відсторонення голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової Кабінет міністрів надіслав лист до Солом’янського суду Києва з проханням врахувати її "позитивні характеристики і новаторський підхід в роботі".

Копію листа оприлюднив на своєму сайті Центр протидії корупції, який отримав її у відповідь на надісланий до Кабміну запит.

"Гаврилова зарекомендувала себе ефективним керівником, який сумлінно виконує покладені на неї обов'язки. Просимо врахувати позитивну характеристику Гаврилової, а також те, що її відрізняє новаторський підхід до вирішення питань... Відсторонення Гаврилової від займаної посади матиме негативні наслідки для діяльності зазначеної Служби", - наголосили в уряді.

Як видно на документі, лист підписав заступник держсекретаря Кабінету міністрів Володимир Федорчук.

"Подання листа такого характеру є тиском на суд. Фактично представники уряду намагаються втрутитися у діяльність судових органів та вплинути на суддю з метою прийняття ним конкретного рішення", - вважає юрист ЦПК Денис Свириденко, посилаючись на постанову пленуму Верховного суду України "Про незалежність судової влади".

Нагадаємо, 23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних. У відповідь на це чиновниця зазначила, що "золоті зливки має кожний громадянин". Згодом суд обрав для неї запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на 60 діб.

ВідеоГолову Державної аудиторської служби України суд відпустив під особисте зобов'язання

Слідчі підозрюють чиновницю Лідію Гаврилову в незаконному збагаченні. Гаврилова переконує -- Спеціалізована антикорупційна прокуратура переслідує її за принципову позицію під час аудитів, які вона проводить для прокуратури.

Голову Державної аудиторської служби України суд відпустив під особисте зобов'язання

Залиште свій коментар

Вибір редакції