Кабмін турбується про імідж України

Кабінет міністрів затвердив концепцію державної програми формування позитивного іміджу України на 2007-2010 роки.


Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 379-р від 6 червня.

У концепції визначено, що формування позитивного іміджу України є необхідним для забезпечення захисту її національних інтересів, дотримання стратегічного курсу на європейську інтеграцію, успішної конкурентної боротьби на міжнародному ринку збуту й інвестицій.

Для підвищення інформованості громадян іноземних держав про Україну необхідно забезпечити функціонування культурно-інформаційних центрів, здійснення супутникового мовлення в інформаційному просторі інших держав українською і іноземними мовами, включення вітчизняних телепередач у пакети програм, які транслюються за кордоном кабельними мережами.

Мета держпрограми формування позитивного іміджу України - організація органами виконавчої влади в 2007-2010 роках інформаційної кампанії з підвищення міжнародного авторитету України в сфері політики, економіки й культури.

Виконання програми повинне здійснюватися шляхом розробки стратегії інформаційної діяльності, впровадження комплексу заходів на основі ефективних форм інформаційно-роз'яснювальної роботи з урахуванням особливостей сприйняття України деякими категоріями громадян іноземних держав.

Також необхідно розширено відображати позитивні відомості про Україну в інформаційному просторі інших держав, створювати необхідну для цього інфраструктуру, налагодити співробітництво з неурядовими міжнародними й громадськими організаціями, активізувати інформаційно-роз'яснювальну роботу на території України, спрямовану на поліпшення розуміння громадянами її стратегічних зовнішньополітичних і зовнішньоекономічних напрямків діяльності.

Виконання програми розраховане на 4 роки, що є достатнім для одержання конкретних позитивних результатів у сфері зміцнення міжнародного іміджу України.

3 серпня 2006 року Кабінет міністрів доручив Міністерству закордонних справ разом з іншими центральними органами виконавчої влади в серпні розробити й подати уряду проект концепції державної програми формування позитивного іміджу України на 2007-2010 роки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: