Кабмін: урізати пенсії депутатам буде вкрай важко

Депутати категорично відмовляються обмежити вже призначені максимальні пенсії. Вони посилаються на Конституційний суд, на здоровий глузд, на що завгодно.

Верховна рада обмежить максимальний розмір пенсій 10 мінімальними, але депутати зроблять все, щоб обмеження не поширилось на вже призначені максимальні пенсії. Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"За настроями депутатів я вважаю, що обмеження на нові пенсії пройде", - сказав Тігіпко, але одразу зауважив, що обмеження чинних максимальних пенсій буде проходити дуже важко.

"За настроями, за розмовами з деякими депутатами, вони кажуть, що навряд чи вдасться провести рішення про обмеження вже призначених пенсій. Посилаються на два висновки Конституційного суду, посилаються на здоровий глузд, на що завгодно, і я думаю, що ця позиція буде проходити важко", - сказав Тігіпко.

Разом з тим він зазначив, що юристи говорять, що питання конституційності максимального розміру вже призначених пенсій є спірним.

З його слів, на сьогодні пенсію в розмірі понад 10 тисяч гривень отримують 3 872 пенсіонери, з яких 802 є героями України, героями Радянського Союзу або люди, прирівняні до них.

"Найбільші пенсії в політиків, які проходили через Верховну раду", - сказав Тігіпко. З його слів, таких пенсіонерів близько 800 осіб.

Читайте також:

Максимальна пенсія в Україні становитиме 8808 гривень

Понад мільйон донеччан можуть залишитися без пенсії

Янукович пообіцяв збільшити пенсії на 200 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: