Кабмін віддасть 160 млн грн за ліквідацію наслідків повені

Уряд доручив Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки з резервного фонду державного бюджету, а областям до 1 серпня звітувати.

Кабінет міністрів виділив 159,683 млн гривень для проведення розрахунків за виконані роботи із ліквідації наслідків повені в липні 2008 року.

Зокрема, уряд виділив 109,611 млн гривень Івано-Франківській обласній державній адміністрації, Тернопільській - 1,978 млн гривень, Чернівецькій - 48,094 млн гривень.

Крім того, Кабмін виділив 5,088 млн гривень Вінницькій області для проведення часткової компенсації втрат сільськогосподарських підприємств, які зазнали їх в результаті повені.

Уряд доручив Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки з резервного фонду державного бюджету, а областям до 1 серпня звітувати перед Мінфіном, Міністерством економіки, Міністерством політики, Міністерством регіонального розвитку та будівництва і Державним казначейством за використання коштів.

Як повідомлялося, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька та Вінницька області постраждали від повені 23-28 липня 2008 року.

Ці області було оголошено зонами надзвичайної екологічної ситуації.

Як повідомлялося раніше, міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра заявив, що на ліквідацію наслідків повені 2008 року було виділено великі кошти, але, "на жаль, з цих коштів 83% направлено на ліквідацію надзвичайної ситуації. І тільки 17% на попередження НС, які можуть виникнути в майбутньому. Безумовно, люди постраждали, треба їм компенсувати втрати. Але з іншого боку, обов'язок держави - працювати на запобігання трагедій".

Читайте також:

На Донеччині затопило ціле селище

Чиновники розікрали гроші жертв повені. Порушено 172 справи

Через паводки Волинь на межі евакуації

У Дніпропетровську затопило понад 150 будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: