Уряд виділив 2 млн компанії, що перевіряла діяльність уряду Тимошенко

Уряд розпорядився здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 1,9 мільйона гривень.

Кабмін виділив з держбюджету кошти на розрахунки "Укрвакцини" з компанією Аkin Gump Strauss Hauer and Feld, яка є однією з компаній, що вивчали діяльність чиновників уряду Юлії Тимошенко. Відповідна постанова від 1 листопада розміщена на сайті Верховної ради.

Уряд розпорядився здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 1,9 мільйона гривень.

Згідно з постановою, виділені компанії кошти будуть перераховані "за договором про надання послуг у галузі права щодо повернення бюджетних коштів, які були отримані у 2008-2009 роках та першому кварталі 2010 року шляхом порушень, їх розпорядникам".

Як відомо, український уряд найняв юридичну компанію Akin Gump Strauss Hauer and Feld для антикорупційного розслідування, замовленого у травні 2010 року.

Нагадаємо, 17 вересня за допомогою Akin Gump Strauss Hauer and Feld і ще одного аудитора — Trout Cacheris — уряд України подав позов проти американської компанії Olden Group, LLC, яка, як стверджується, була частиною міжнародної змови, пов'язаного з шахрайським продажем вакцин та інших лікарських препаратів.

12 жовтня Міністерство з надзвичайних ситуацій України подало позов в один з відділів Верховного суду Великобританії проти місцевої компанії Legal Business Consultants Ltd., яка, як передбачається, була частиною міжнародного змови, що стосується придбання МНС зношених транспортних засобів за завищеною ціною в часи прем'єрства Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що 14 жовтня міжнародні аудитори заявили, що виявили факти нецільового використання коштів державного бюджету і шахрайства за участю представників уряду Юлії Тимошенко.

При цьому партнер Trout Cacheris Плато Качеріс звинуватив членів Кабміну в крадіжці з державного бюджету.

Transparency International заявила, що подібні "аудити" дискредитують боротьбу з корупцією в країні і є "полюванням на відьом".

А екс-прем'єр-міністр Тимошенко заявила, що не довіряє фірмам, які проводили "аудит", оскільки вони не є аудиторськими.

Читайте також:

Україна подала другий позов в рамках розслідування діяльності уряду Тимошенко

Україна подала позов проти американської компанії

У Януковича зізналися, навіщо перевіряють Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: