Кабмін виділив 35 млн грн на відновлення табору "Артек"

Кабмін знову розщедрився на гроші для дитячого табору, переймаючись, щоб не повторилася ситуація піврічної давності.

Уряд виділив Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту 35 млн грн для здійснення невідкладних заходів з відновлення будівель, споруд та інженерно-технічних мереж державного підприємства "Міжнародний дитячий центр "Артек".

Таке рішення ухвалено постановою уряду 5 серпня, повідомляє Управління по зв'язках зі ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів.

Відповідно до урядової постанови, дані кошти будуть спрямовані також на придбання для "Артеку" устаткування, обладнання та автотранспортних засобів, зокрема, автомобілів швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, що останній подарунок "Артек" отримував восьмого березня. Тоді міністр у справах сім`ї, молоді та спорту Юрій Павленко стверджував, що перераховано всі кошти на погашення боргу із заробітної плати перед працівниками Міжнародного дитячого центру ”Артек”.

”Ще до відкриття першої тематичної зміни 2009 року в МДЦ ”Артек”, яке відбулося 24 лютого, Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту перерахувало перший транш, яким погашено заборгованість з зарплати за три останніх місяці 2008 року", - повідомив міністр.

Ще раніше у зв'язку з недофінансуванням "Артек" перестав приймати дітей, директор дитячого центру оголосив голодування. На 2009 рік було визначено дуже мале державне замовлення на закупівлю путівок, яке не забезпечувався реальним фінансуванням. Така ситуація зробила неможливою роботу центру протягом усього року і загрожувала звільненням 1600 співробітників.

Верховна рада 3 лютого збільшила витрати державного бюджету на закупівлю путівок Міжнародного дитячого центру "Артек" на 60 млн. гривень, тобто витрати бюджету збільшилися з 19 млн. до 79 млн. гривень.

20 лютого президент заветував закон про підтримку "Артеку" і "Молодої гвардії", 3 березня Верховна рада подолала вето президента.

Читайте також:

Депутати подолали вето Ющенка на закон про "Артек"

Ющенко ветував закон про "Артек"

Кабмін і ВР відмовились дати свої гроші "Артеку"

В "Артеці" розпочалася перша зміна
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: