Кабмін виділив 4 млн грн на участь України в спецоперації НАТО

Уряд виділив 4,3 млн. гривень на участь корвета "Тернопіль" в антитерористичній операції НАТО "Активні зусилля" у Середземному морі.

Кабінет міністрів виділив 27,357 млн. гривень на утримання особового складу Збройних сил і 4,3 млн. гривень участь корвета "Тернопіль" в антитерористичній операції НАТО "Активні зусилля" у Середземному морі.

Про це сказано в розпорядженні уряду №2010 від 18 жовтня.

Крім того, уряд виділив 582,2 тис. гривень для здійснення заходів міжнародного військового співробітництва та підготовки до проведення в Україні чергового засідання Ради міністрів оборони країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

Зазначені кошти виділені за рахунок перерозподілу бюджетних призначень, передбачених Міністерству оборони, у межах їх загального обсягу шляхом зменшення видатків загального фонду державного бюджету за програмою медичного лікування, реабілітації та санаторного забезпечення особового складу ВР на 18,332 млн. гривень, за програмою підготовки громадян на посади осіб офіцерського складу та підвищення кваліфікації - на 9,42 млн. гривень, за програмою забезпечення участі в міжнародних миротворчих операціях - на 4,487 млн. гривень.

Крім того, цим розпорядженням Кабмін зменшив обсяг видатків споживання та збільшив обсяг видатків розвитку загального фонду держбюджету за програмою забезпечення участі в міжнародних миротворчих операціях" на 7,485 млн. гривень для проведення ремонту вертольотів українського миротворчого контингенту, а також за програмою медичного лікування, реабілітації та санаторного забезпечення особового складу ВР для погашення кредиторської заборгованості за отриману медичну апаратуру.

Уряд також зменшив обсяг видатків споживання та збільшив обсяг видатків розвитку спецфонду держбюджету за програмою реформування та розвитку ВР на 9,043 млн. гривень для здійснення заходів щодо реформування військ, комплектування армії військовослужбовцями контрактної служби та екологічного обстеження територій.

У зв'язку із цим Міністерству фінансів доручено внести відповідні зміни до розпису держбюджету.

Міноборони має намір підвищити боєздатність армії до 2016 року.

Читайте також:

Україна збільшить кількість своїх миротворців в Афганістані

Винищувачі НАТО прогнали з неба над Балтією російські Су-24

Росія вже не становить загрози НАТО в новій стратегічній концепції альянсу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: