Кабмін виділив 4 млн грн на зв'язки з українцями за кордоном

Уряд виділив 4 млн грн на заходи щодо зміцнення зв'язків з українцями за кордоном та забезпечення діяльності у сфері міжнаціональних відносин.

Кабінет міністрів виділив 4 млн гривень на здійснення в 2010 році заходів щодо зміцнення зв'язків з українцями за кордоном та забезпечення діяльності у сфері міжнаціональних відносин.

Про це ідеться в урядовій постанові № 716 від 11 серпня, оприлюдненій на веб-сайті Кабміну.

Відповідно до документу, гроші будуть направлені на проведення спільних культурно-просвітницьких та науково-практичних заходів в Україні та за кордоном, видання літератури про життя українців за кордоном, вивчення потреб українців у Румунії, Словаччини, Росії, Польщі та Угорщини, допомогу ЗМІ українців за кордоном.

Також кошти будуть використані на випуск і розповсюдження матеріалів про історію і сучасність України, здійснення заходів з виконання міждержавних і міжвідомчих угод з Молдовою, Білоруссю, Литвою, Польщею та Німеччиною, а також на забезпечення участі у міжнародних заходах, які здійснюються в рамках співробітництва у сфері міжнаціональних відносин і зміцнення зв'язків з українцями за кордоном.

Головним розпорядником коштів визначений Державний комітет у справах національностей та релігій.

Читайте також:

Янукович пообіцяв діаспорі, що українська буде державною мовою

Українці виявилися міцними патріотами серед націй колишнього СРСР

15% українців хочуть назавжди покинути свою батьківщину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: