Кабмін виділив армії понад 200 млн гривень

Уряд, зваживши на заяву Міноборони про скорочення підрозділів, виділив грошей на дофінансування армії у 2009 році.

Кабінет Міністрів виділив з нерозподілених коштів стабілізаційного фонду 227,9 млн гривень на забезпечення функціонування Збройних Сил в 2009 році.
Про це сказано в постанові Кабміну № 1018 від 23 вересня.

Крім цього, Кабмін постановив перерозподілити 46,9 млн гривень стабілізаційного фонду, які спочатку були призначені на створення, закупівлю і модернізацію озброєнь, військової та спеціальної техніки з державного оборонного замовлення у вітчизняних виробників, і спрямувати їх на забезпечення речовим майном військовослужбовців і задоволення інших нагальних потреб ЗС.

Раніше Міноборони заявило про загрозу скорочення боєздатних підрозділів ЗС до 40-50% від оптимального рівня у разі, якщо в 2009 році не буде збільшено фінансування армії.

У Генштабі підкреслюють, що недостатнє фінансування армії в 2009 році вже призвело до того, що в рази зменшився рівень боєздатності армії, непідготовлені на належному рівні основні сили швидкого реагування, а також зірвано виконання низки важливих програм.

Нагадаємо, президент України Віктор Ющенко вимагає від уряду і Верховної Ради радикально переглянути підходи до фінансування Збройних Сил України.

Читайте також:

Президент провів для Тимошенко лікнеп з роботи на асфальтоукладнику

З 5 жовтня в української армії закінчаться харчі

Військові вимагають в уряду і Ради 20 мільярдів

Українська армія може залишитися без світла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: