Кабмін виділив на евакуацію українців з Єгипту втричі більше грошей, ніж потрібно

Для евакуації громадян України з Єгипту Кабмін виділив 10 мільйонів 299 тисяч гривень. Натомість, потрібні лише 3,5 мільйона.

 Кабінет міністрів виділив втричі більшу суму коштів на повернення українців з Єгипту, ніж було необхідно. Таке припущення робить "Уніан".

Зокрема зазначається, що для евакуації громадян України з Єгипту Кабмін виділив 10 мільйонів 299 тисяч гривень. При цьому перевізником виступає авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України", яка планувала здійснити 10 рейсів з Єгипту.

Чартер до Єгипту коштує в межах 45 тисяч доларів, тобто, близько 359 тисяч гривень. Таку вартість сплачує туроператор авіакомпанії. У вартість квитка вже включено витрати на паливо, харчування та обслуговування на бортах і аеропортові збори.

Таким чином, якщо МАУ здійснить 10 запланованих рейсів, це виходить 450 тисяч доларів, або ж близько трьох з половиною мільйонів гривень. Тобто, невикористаними повинні залишитись шість з половиною мільйонів гривень.

Також підкреслюється, що на українських туристів ця пропозиція не поширюється, тобто вони не можуть скористатися безкоштовним квитком. Але саме туристів у Єгипті якраз найбільше.

Натомість родини українців, що працюють у Єгипті і які нещодавно повернулися в Україну, розповіли, що їм запропонували безкоштовні квитки.

"Нам подзвонили з посольства о 12-й ночі і сказали: залишилось три останніх місця в літаку, літак безкоштовний, ви можете полетіти на батьківщину. І, звісно, ми погодилися", - розповів один з пасажирів.

Як відомо, у Єгипті тривають заворушення та сутички між противниками та прихильниками чинної влади. 80% туристів з інших країн вже залишили Єгипет.

Українські туроператори призупинили продаж турів і припинили видачу документів за раніше оплаченими турами до Єгипту.

Читайте також:

З Єгипту евакуюють близько 400 українців

Створено оперативний штаб допомоги українцям в Єгипті

Революція обходиться Єгипту в 310 млн доларів щоденно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: