Кабмін відкликав своє подання

Кабмін відкликав з КС своє подання щодо процедури призначення прем’єр-міністра, міністрів закордонних справ та оборони.

Кабінет Міністрів України розпорядженням № 495-р від 2 липня 2007 року відкликав з Конституційного Суду України своє подання щодо відповідності Конституції України процедури призначення прем’єр-міністра, міністра закордонних справ та міністра оборони.


Текст відповідного розпорядження за підписом прем’єр-міністра України Віктора Януковича розміщений на "Урядовому порталі".

Зокрема, Кабмін у своєму поданні від 3 жовтня 2006 року просив КС дати офіційне тлумачення частини восьмої статті 83, згідно з якою коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді вносить пропозиції Президенту України щодо кандидатури прем`єр-міністра, а також щодо кандидатур до складу уряду.

Крім того, уряд також хотів отримати офіційне тлумачення пункту 12 частини першої статті 85, яка визначає, що до повноважень Верховної Ради належить призначення прем`єр-міністра, міністра оборони та міністра закордонних справ за поданням Президента, а також призначення інших членів Кабінету Міністрів, голови Антимонопольного комітету, голови Державного комітету телебачення та радіомовлення, голови Фонду державного майна та їх звільнення за поданням голови уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: