Кабмін виконав вимогу УЄФА щодо підготовки до Євро-2012

Україна виконала вимогу УЄФА щодо авансового фінансування підготовки до Євро-2012.

Кабмін України виконав вимогу УЄФА щодо авансового фінансування підготовки до футбольного Чемпіонату Європи 2012 року. Про це журналістам повідомив міністр з питань сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

"Дозволити попередню оплату матеріалів, конструкцій, виробів та робіт, що необхідні для підготовки в I кварталі 2010 року стадіонів, аеропортів та другої нитки головного міського каналізаційного колектору в Києві, у термін не більше 90 днів, у розмірах, що не перевищують: 135,7 млн грн на реконструкцію НСК "Олімпійський", 50 млн грн на реконструкцію стадіону у Львові, 35 млн грн на підготовку міжнародного аеропорту "Бориспіль", 106,1 млн грн на аеропорт у Львові, 61,8 млн грн на аеропорт у Харкові, 119,8 млн грн на аеропорт у Донецьку, 46,2 млн грн на будівництво другої нитки головного міського каналізаційного колектора біля НСК "Олімпійський". Державному казначейству до 20 грудня забезпечити виділення головним розпорядникам коштів держбюджету для виконання зазначених робіт", - процитував журналістам текст урядової постанови Павленко.

Нагадаємо, Польща, котра спільно з Україною організовує фінальну частину чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, не зможе на час проведення цього заходу відмінити візи для українських громадян.

Таку думку висловив голова правління компанії PL2012, котра координує підготовку Польщі до Євро-2012, Марчін Херра.

Читайте також:

Польща не відмінить візи для українців на час проведення Євро-2012

УЄФА прийме рішення на користь України

Організатори Євро-2012 бояться тероризму

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: