Кабмін вимагає в Черновецького звільнити Кільчицьку й Басса

Крім того, уряд ініціює проведення масштабної перевірки діяльності Київської міськадміністрації.

Уряд зобов’язав голову Київської міськдержадміністрації (КМДА) Леоніда Черновецького привести у відповідність до законодавства кількість своїх перших заступників. Про це заявив голова тимчасової парламентської комісії з розслідування протизаконних дій посадовців Київради та КМДА Кирило Куликов.

Він наголосив, що згідно із законом, голова КМДА може мати тільки одного першого заступника. "Кабінет міністрів повинен підготувати подання президенту щодо звільнення перших заступників голови КМДА Ірени Кільчицької та Дениса Басса, дії яких призвели до критичного стану медичної галузі столиці, занепаду сфери соціального захисту та зайнятості населення, зловживань у сфері забезпечення киян житловим фондом, критичного стану охорони навколишнього природного середовища, негативних тенденцій економічного та інвестиційного розвитку столиці тощо", - сказав Куликов.

Він наголосив, що зважаючи на численні скарги суб’єктів господарювання щодо недотримання посадовими особами КМДА Конституції та законів, уряд вимагає від профільних міністерств і відомств провести комплексну перевірку Київської міської державної адміністрації з 1 по 31 березня 2010 року.

Кабмін також зобов’язав Міністерство охорони здоров’я провести консультації з головними лікарями медичних закладів столиці щодо неправомірних дій керівників КМДА, які порушують принципи виборчого права, примушуючи персонал лікувальних закладів та пацієнтів голосувати за одного із кандидатів у президенти.

"Крім того, Кабмін звернувся до Генпрокуратури із вимогою дати правову оцінку виявленим фактам зловживань з боку керівних осіб Київської міської державної адміністрації", - сказав Куликов.

Нагадаємо, у Верховній раді зареєстровано дві постанови про проведення 30 травня дострокових виборів мера Києва та депутатів Київради. Негайних перевиборів столичної влади вимагають депутати від БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина.

За словами одного з авторів ініціативи про перевибори, заступника глави Верховної ради Миколи Томенка, відповідний проект постанови є реакцією на "надзвичайний стан" у Києві. Томенко відзначив, що жителі і гості столиці вже місяць страждають в брудному, нерозчищенном місті, де не забезпечуються нормальні умови для роботи та проживання.

Водночас, 21 січня Верховна рада ухвалила рішення продовжити роботу тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень Конституції й законодавства посадовими особами Київської міської державної адміністрації й Київської міської ради до 19 липня.

Читайте також:

Литвин вважає, що дострокових виборів мера Києва не буде

Черновецький продав Maybach, а Кільчицька - Hummer

Кільчицька у себе на балконі агітує за Януковича

У Черновецького вважають, що у снігових заметах на дорогах винні кияни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: