Кабмін вніс зміни до умов отримання житла переселенцями: про що йдеться

Кабмін вніс зміни до умов отримання житла переселенцями: про що йдеться

Фото: ТСН.ua

Як зазначається, своїми змінами уряд спростив отримання житла ВПО.

Кабінет міністрів України спростив умови отримання житла для внутрішньо перемішених осіб (ВПО). Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у середу, 23 грудня.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Так, Кабмін ухвалив постанову "Про внесення змін до Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО)".

"Своїми змінами Кабмін спростив отримання житла. Зокрема, відтепер внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати житло у будь-якому населеному пункті, де наявне таке житло, а не лише в населених пунктах, де людина перебуває протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО", — йдеться у повідомленні.

Окрім того, розширено перелік громадян, яким можуть вручити ордер на житло, якщо у ВПО немає можливості забрати його особисто.

Також зміни передбачають, що органи місцевого самоврядування визначатимуть додаткові критерії, за якими надаватиметься житло.

"У 2021 році Мінреінтеграції отримає збільшений бюджет на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб. Якщо за результатами 2020 року житлом буде забезпечено 74 родини, то 2021 року ця цифра зросте до понад 300. Бюджет на придбання житла у 2021 році збільшується у шість разів — до 125 млн гривень", — додали у відомстві.

Читайте також:

Як живуть переселенці з Донбасу в Києві та чи отримають вони квартири від держави

Як живуть переселенці з Донбасу в Києві та чи отримають вони квартири від держави

Повʼязані теми:

Наступна публікація