Кабмін: Європа не називала Тимошенко найсильнішим кандидатом у президенти

В уряді кажуть, що заклик ЄНП до демократичних сил України об'єднатися навколо найсильнішого кандидата був на користь Тимошенко.

Генсек Європейської народної партії (ЄНП) з етичних міркувань не висловлював прямої підтримки Юлії Тимошенко як кандидату у президенти України, стверджує віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря.

Про це він заявив 10 грудня у Бонні (Німеччина), коментуючи заклик ЄНП до всіх демократичних сил України об'єднатися навколо єдиного сильного кандидата в президенти.

"Її представили як людину - героя помаранчевої революції, нинішнього прем'єр-міністра і майбутнього президента. Я думаю, це дуже важливий сигнал, який був публічним", - сказав віце-прем'єр.

Як пояснив Немиря, у заяві президента ЄНП пряма підтримка Тимошенко як кандидата не висловлювалася з етичних міркувань.

"З етичних міркувань називати прізвища було б неправильно, і тому була обрана формула, яка відповідає політичній логіці", - наголосив він, стверджуючи, що заклик ЄНП до демократичних сил України об'єднатися навколо найсильнішого кандидата був на користь Юлії Тимошенко.

За словами Немирі, ЄНП дала високу оцінку діяльності Тимошенко на посту прем'єр-міністра в умовах економічної кризи.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко взяла участь в конгресі ЄНП у Бонні (Німеччина). Як повідомила прес-служба уряду, Тимошенко на конгресі ЄНП представили як майбутнього президента України. Крім того, генсек ЄНП Антоніо Лопес-Істуріса начебто заявив, що Європейська народна партія закликає всі демократичні сили України об'єднатися навколо єдиного сильного кандидата в президенти, яким він вважає Тимошенко.

Пізніше партія "Наша Україна" звинуватила прес-службу Юлії Тимошенко в спотворенні заяви генсека ЄНП. У своєму виступі він дійсно закликав демсили України об'єднатися навколо єдиного кандидата в президенти, проте ім'я Тимошенко в його виступі не прозвучало, повідомили в "Нашій Україні".

Зазначимо, що ЄНП об'єднує 74 партії-учасниці із 38 країн. У Європарламенті ця партія представлена найбільше. В Україні членами ЄНП є партія "Батьківщина", очолювана Тимошенко, і партія "Наша Україна", лідером якої є Віктор Ющенко. Від останнього на саміті теж був посланець - глава президентської канцелярії Віра Ульянченко.

Читайте також:

Ющенко відмовився їхати в Європу разом із Тимошенко

Ющенко погрожує розповісти усьому світу, що Тимошенко – "жулик"

Тимошенко вимагає заборонити Ющенку та Януковичу ходити на футбол

ВідеоКабмін: Європа не називала Тимошенко найсильнішим кандидатом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: