Кабмін: Ющенко намагається зірвати переговори з МВФ

Віце-прем’єр Турчинов стверджує, що президент Ющенко скаржиться Міжнародному валютному фонду на власний уряд.

Олександр Турчинов, рада
Прес-служба БЮТ
Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов
Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов звинувачує президента Віктора Ющенка у спробі зірвати переговорний процес України з Міжнародним валютним фондом.

"Зверніть увагу на всі дії президента, які, на подив, спрямовані саме на те, щоб якомога більше нашкодити власній країні, – спроба зірвати переговори з МВФ, ябедництво на уряд до Міжнародного валютного фонду, постійні обіцянки якихось апокаліпсичних перспектив, починаючи з кінці минулого року нам обіцяли невиплату пенсій і зарплат, дефолт і так далі", - сказав Турчинов на брифінгу в Кабміні.

На його думку, така практика постійних скарг до МВФ на власний уряд про нібито невиконання зобов’язань є неприпустимою у світовій практиці.

"Уряд підписав меморандум з МВФ і все робить для того, щоб чітко виконати взяті на себе зобов’язання. Водночас, на думку президента, коли істотно без підстав підвищені ціни на газ - це буде серйозним задоволенням для Міжнародного валютного фонду", - додав він.

Турчинов зазначив, що для Міжнародного валютного фонду в процесі співпраці з Україною найбільш важливими критеріями є збалансована і прогнозована економічна політика уряду.

"Для міжнародних експертів важливо, щоб в Україні стабільно реалізовувалася антикризова програма, була економічна стабільність і позитивні процеси з нарощування обсягів виробництва, а також стабілізація соціальних програм", - наголосив він.

"Скарги до МВФ на власний уряд – це українська новація, яку навряд чи можна знайти у світі, коли хтось з керівників країни скаржиться на власну країну до міжнародних організацій. Це нонсенс, який, на жаль, в нашій країні стає нормою", - вважає перший віце-прем’єр.

Читайте також:

Уряд звинуватив Ющенка у злочині

Ющенко: дефіцит бюджету буде вдвічі більше, ніж каже Тимошенко

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

"Регіонали" зібралися скаржитися на бюджет Тимошенко Раді Європи

ВідеоТурчинов про переговори з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: