Кабмін: Ющенко намагається зірвати переговори з МВФ

Віце-прем’єр Турчинов стверджує, що президент Ющенко скаржиться Міжнародному валютному фонду на власний уряд.

Олександр Турчинов, рада
Прес-служба БЮТ
Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов
Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов звинувачує президента Віктора Ющенка у спробі зірвати переговорний процес України з Міжнародним валютним фондом.

"Зверніть увагу на всі дії президента, які, на подив, спрямовані саме на те, щоб якомога більше нашкодити власній країні, – спроба зірвати переговори з МВФ, ябедництво на уряд до Міжнародного валютного фонду, постійні обіцянки якихось апокаліпсичних перспектив, починаючи з кінці минулого року нам обіцяли невиплату пенсій і зарплат, дефолт і так далі", - сказав Турчинов на брифінгу в Кабміні.

На його думку, така практика постійних скарг до МВФ на власний уряд про нібито невиконання зобов’язань є неприпустимою у світовій практиці.

"Уряд підписав меморандум з МВФ і все робить для того, щоб чітко виконати взяті на себе зобов’язання. Водночас, на думку президента, коли істотно без підстав підвищені ціни на газ - це буде серйозним задоволенням для Міжнародного валютного фонду", - додав він.

Турчинов зазначив, що для Міжнародного валютного фонду в процесі співпраці з Україною найбільш важливими критеріями є збалансована і прогнозована економічна політика уряду.

"Для міжнародних експертів важливо, щоб в Україні стабільно реалізовувалася антикризова програма, була економічна стабільність і позитивні процеси з нарощування обсягів виробництва, а також стабілізація соціальних програм", - наголосив він.

"Скарги до МВФ на власний уряд – це українська новація, яку навряд чи можна знайти у світі, коли хтось з керівників країни скаржиться на власну країну до міжнародних організацій. Це нонсенс, який, на жаль, в нашій країні стає нормою", - вважає перший віце-прем’єр.

Читайте також:

Уряд звинуватив Ющенка у злочині

Ющенко: дефіцит бюджету буде вдвічі більше, ніж каже Тимошенко

Ющенко знову зупинив приватизацію Одеського припортового

"Регіонали" зібралися скаржитися на бюджет Тимошенко Раді Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: