Кабмін залишив Ющенку державну дачу

На публіці екс-президент з'являється рідко. Він 9 місяців витратив на створення Інституту Ющенка

Кабмін дозволив колишньому главі держави Віктору Ющенку залишатись на державній дачі в Конча-Заспі 18 місяців, хоча згідно з постановою уряду, прийнятою ще при Кучмі, держдачу за ним повинні були закріпити рівно на рік.

Таким чином, переїхати з Конча-Заспи на власну дачу у Безрадичи, яка зараз ремонтується, Ющенко повинен до кінця серпня.

На публіці екс-президент з'являється рідко, проте продовжує плекати мрію про відродження своєї партії - "Нашої України". Причому, за інформацією видання "Сегодня", його не влаштовує роль духовного лідера партії при реальному лідері Валентині Наливайченку, в планах Ющенка - повернути реальне лідерство собі.

Крім того, за словами Ющенка, він 9 місяців витратив на створення Інституту Ющенка і вже через місяць-півтора презентує його журналістам. "У нас буде три напрямки: національне відродження, демократія і євроінтеграція. Крім того, у мене є мрія створити музичні школи, де б учили грати на таких інструментах, як дримба, волинка, трембіта, ліра", - сказав екс-президент. А ще він розповів, що займається зведенням церков.

На інші проекти у екс-президента, схоже, немає часу, пише "Сегодня". У березні Ющенко попросив Януковича виділити 300 млн грн на "Мистецький арсенал" - в результаті до бюджету заклали 125 млн грн.

А от про меморіал Голодомору в парку Слави Віктор Андрійович згадав за рік лише одного разу - коли в день пам'яті Голодомору приніс до нього квіти. Між тим, меморіальний комплекс на даний момент побудований лише наполовину - друга його частина, на яку Віктор Андрійович обіцяв зібрати гроші меценатів, так і залишилася у вигляді проекту. Покинутим виявився і проект дитячої "Лікарні майбутнього" - на її місці досі лише фундамент, зазначає видання.

Читайте також:

Ющенко закинув своє дітище – Мистецький арсенал

Данилишин: між Януковичем і Ющенком є домовленості

Колишньому сватові Ющенка перерізали горло

Син Януковича їздить на Range Rover Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: